1. Dismiss Notice

Physical time travel to the past

Discussion in 'Time Travel Discussion' started by jasmineee12, Sep 29, 2017.

1. jasmineee12

jasmineee12 Junior Member

Good evening, I need anyone, just anyone to help me! Please if your kind and reasonable help me go back in time to 2015. I need help and im giving up, I feel like I'm so close yet so far. I need to travel back and stay there! I feel like ever since i had a near death experience almost a year ago I shifted realities. I don't feel like I'm in the right time. My mind and heart till me that this isn't home, I just want to go back relive and cherish though I had most importantly fix small issues that caused bigger effects. Please anyone help me, please I mean it. If anyone reading this can garentee me to go back in time physically, I don't even have to come back I can stay there. I will be very enlighted, free and would give anything in my existence for this dream to just come true. Thank you all

Last edited by a moderator: Sep 29, 2017
    Opmmur likes this.
  2. Loading...

3. Neilnr

Neilnr Junior Member

Last edited: Oct 1, 2017

4. jasmineee12

jasmineee12 Junior Member

Seems like a step closer, Thanks

5. Neilnr

Neilnr Junior Member

I hope so

6. Neilnr

Neilnr Junior Member

7. Neilnr

Neilnr Junior Member

Quantum consciousness • r/timetravel

8. Mayhem

Mayhem III oculis videt Premium

When you close off, what do you see in your mind?

9. Rudi

Rudi Junior Member

[QUOTE = "jasmineee12, post: 161062, član: 9799"] Dober večer, potrebujem vsakogar, samo kdorkoli mi bo pomagal! Prosim, če vam je prijazna in razumna pomoč, da se vrnem v čas do leta 2015. Potrebujem pomoč in se odreči, čutim, da sem do zdaj tako blizu. Moram se vrniti in ostati tam! Zdi se mi, kot da sem imel skoraj skoraj smrtno izkušnjo pred skoraj enim letom, sem premaknil realnosti. Ne čutim, da sem v pravem trenutku. Moj um in srce do mene, da to ni doma, samo želim se vrniti podoživljati in ceniti, čeprav sem najpomembnejše popravil majhna vprašanja, ki so povzročila večje učinke. Prosim, kdorkoli mi pomaga, prosim mislim. Če kdorkoli bere to, mi lahko zagotovi, da se vrnem v čas fizično, se mi niti ne moram vrniti, da lahko ostanejo tam. Bom zelo razsvetljen, brezplačno in bi dala vse, kar je v mojem obstoju za to sanje, da se uresniči. Hvala vsem [/ QUOTE

Ne bo delovalo.
    Če se želite vrniti v preteklost, morate najprej priti do pete razsežnosti.

Mayhem likes this.
  10. Rudi

Rudi Junior Member

11. TimeFlipper

TimeFlipper Senior Member Premium

The quantum consciousness link is about "borrowing" someone else`s body...that is actually identical to black magic which has been discussed already on Paranormalis, and is very dangerous....

Opmmur likes this.